Prodej a servis lesní a zahradní techniky STIHL a VIKING
logo STIHL logo VIKING
Info

Služby

Nabízíme Vám kvalitní služby a produkty

Výrobek na dotaz

Naše prodejna neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem toho je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří u nás nacházejí požadovaný sortiment s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

Dovoz

Výrobek na dotaz

Plně si uvědomujeme, že při koupi rozměrných produktů může být doprava problematickou. Proto Vám nabízíme možnost dovozu až na Vámi určené místo. Pokud nejste vlastníkem osobního automobilu popřípadě automobilu s větším nákladovým prostorem, jistě Vám přijde tato služba k užitku.

Vypracováváme individuální návrhy na ideální dodávku Vašeho zboží a pokud je to přáním zákazníka, jsou možné i noční dodávky a přistavení vozů.

Proč složitě shánět automobil, když tento problém můžeme vyřešit za Vás.

Vše záleží jen na osobní či telefonické domluvě s našimi pracovníky.

Zboží na objednávku

Výrobek na dotaz

Chcete zakoupit produkt, který ale nenacházíte v našem sortimentu? Našli jste ten výrobek, co přesně odpovídá Vašim představám v katalogu či na internetových stránkách? Žádný problém! Požadovaný kus pro Vás objednáme. Totéž platí o výrobcích, které nejsou momentálně skladem, běžně jsou ale v naší prodejně k dostání. Vše je otázkou domluvy, pokud pokud projevíte jakékoli přání, my se Vám pokusíme za všech okolností vyhovět. Tím se snažíme uspokojit požadavky zákazníka a věříme, že od nás bude vždy odcházet spokojen.